Nagyon sírós, „hasfájós” kislányommal érkeztünk Dórihoz. Az első alkalmat, míg elmeséltem a történetünket, szinte végigsírta a kislányom – ő is mondta az élményeit. Dóri szakértelmével olyan érzéseket értettünk meg, hogy a babám szinte egyik pillanatról a másikra megnyugodott, azóta pedig nem igazán sírós. Egy másik alkalommal a születése bizonyos részletei jöttek fel. A kislányom addig a sapkát nem bírta elviselni, ám a terápia után szinte azonnal megszűnt ez a probléma is. Dóri végtelen kedvessége, biztonságos, megtartó jelenléte és tudása igazi ajándék. Tiszta szívből ajánlom minden anyukának és újszülöttnek. Hálásak vagyunk!
Géder Melinda